Čeká vás v nejbližší době pracovní cesta do Prahy? Víme, jak na to, aby byl váš pobyt navzdory všem starostem a povinnostem i příjemný. Klíčová je volba správného ubytování.

Váš hotel v Praze by měl být výborně dopravně dostupný, tak aby se naházel v docházkové vzdálenosti metra a minimálně jednoho dalšího prostředku městské hromadné dopravy. Odtud by mělo existovat přímé a rychlé spojení na vlakové i autobusové nádraží, abyste se do hotelu snadno dostali.

(1)-Belvedere_3.7.2015-020

Místo hraje roli

Pokud se vaše pracovní povinnosti odehrávají v centru města, tak je důležitá i příjemná lokalita. Cesta za partnery nebo zákazníky by vám neměla zabrat příliš času a zároveň byste měli mít jistotu, že vás při práci nebude rušit hluk z ulice nebo blízké silnice.

Pro vaše pracovní aktivity je tedy vhodný například Hotel Belvedere na pražské Letné, který všechny zmíněné podmínky naplňuje. Zároveň tu budete mít dobré podmínky pro plnění vašich povinností.

Belvedere_sasori_restaurace

Pracovat můžete i na pokoji

Pracovat můžete přímo na luxusním pokoji – ty jsou vybavené psacím stolem. Bezplatné internetové připojení je ve všech místnostech samozřejmostí. Po práci se pak můžete občerstvit některým z drinků z vašeho minibatu. Případně si můžete některé úkoly hned odnést do hotelové restaurace a vyřizovat resty u šálku kávy.

Až budete s povinnostmi hotoví a vyrazíte za zábavou, tak se nemusíte o váš počítač nebo důvěrné firemní dokumenty bát. Pokoje v hotelu Belvedere jsou vybaveny trezorem, do kterého lze veškeré cennosti bez obav uschovat.